Синоними за 'ќепе':

ќепе (ср.)
[ ќе-пе ]
види:
Толковник
Б. Конески
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК