Синоними за 'ѕвездолик':

ѕвездолик (прид.)
[ ѕве-здо-лик ]
види:
Толковник
синоними:
ѕвездест (прид.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК