Синоними за 'шок-соба':

шок-соба (ж.)
[ шок--со-ба ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК