Синоними за 'хидрогеологија':

хидрогеологија (ж.)
[ хид-ро-ге-о-ло-ги-ја ]
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК