Синоними за 'стамбол':

Стамбол (име.)
[ Стам-бол ]
види:
Толковник
синоними:
Истанбул (име.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК