Синоними за 'сламарница':

сламарница (ж.)
[ сла-мар-ни-ца ]
види:
Толковник
синоними:
плевна (ж.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК