Синоними за 'разоткривање':

разоткривање (ср.)
[ раз-от-кри-ва-ње ]
види:
Толковник
Б. Конески
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК