Синоними за 'пронајдувач':

пронајдувач (м.)
[ про-на-јду-вач ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК