Синоними за 'педијатрија':

педијатрија (ж.)
[ пе-ди-ја-три-ја ]
види:
Б. Конески
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК