Синоними за 'оплодувач':

оплодувач (м.)
[ о-пло-ду-вач ]
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК