Синоними за 'лавабо':

лавабо (ср.)
[ ла-ва-бо ]
види:
Толковник
синоними:
мијалник (м.)
колокации:

анаграми:
лабаво
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК