Синоними за 'конзорциум':

конзорциум (м.)
[ кон-зор-ци-ум ]
види:
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК