Синоними за 'епилептичар':

епилептичар (м.)
[ е-пи-ле-пти-чар ]
види:
Толковник
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК