Синоними за 'доиспуши':

доиспуши (св.)
[ до-ис-пу-ши ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК