Синоними за 'галванотехника':

галванотехника (ж.)
[ гал-ва-но-тех-ни-ка ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК