Синоними за 'антиневралгик':

антиневралгик (м.)
[ ан-ти-не-врал-гик ]
види:
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК