Синоними за 'адвентизам':

адвентизам (м.)
[ ад-вен-ти-зам ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК