grub - онтологија

лапање повеќе

мн. лапања
Вид збор: Именка, среден род
(само едн.) (глаг. им.) лапа
Албански: llapit, haj
Употреба: Разговорно
лапало, јадење
Албански: llapitje, haje
Употреба: Разговорно