Синоними за 'јагленарник':

јагленарник (м.)
[ јаг-ле-нар-ник ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК