Синоними за 'јаболчарник':

јаболчарник (м.)
[ ја-бол-чар-ник ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК