Синоними за 'јаболкобер':

јаболкобер (м.)
[ ја-бол-ко-бер ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК