Синоними за 'шиблинка':

шиблинка (ж.)
[ ши-бли-нка ]
види:
Б. Конески
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК