Синоними за 'шеќерлиса':

шеќерлиса (св.)
[ ше-ќе-рли-са ]
види:
Б. Конески
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК