Синоними за 'чифчилак':

чифчилак (м.)
[ чи-фчи-лак ]
види:
Б. Конески
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК