Синоними за 'сталинист':

сталинист (м.)
[ ста-ли-нист ]
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК