Синоними за 'стабилност':

стабилност (ж.)
[ ста-би-лност ]
види:
Б. Конески
синоними:
антоними:
нестабилност (ж.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК