Синоними за 'сепаратор':

сепаратор (м.)
[ се-па-ра-тор ]
види:
Б. Конески
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК