Синоними за 'семоќност':

семоќност (ж.)
[ се-мо-ќност ]
види:
Б. Конески
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК