Синоними за 'ракијар':

ракијар (м.)
[ ра-ки-јар ]
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК