Синоними за 'развод':

развод (м.)
[ раз-вод ]
види:
Толковник
синоними:
антоними:
женидба (ж.)
колокации:

анаграми:
здраво
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК