Синоними за 'псевдонаучен':

псевдонаучен (прид.)
[ псе-вдо-на-у-чен ]
синоними:
ненаучен (прид.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК