Синоними за 'педесетмина':

педесетмина (бр.)
[ пе-де-се-тми-на ]
види:
Б. Конески
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК