Синоними за 'паразитски':

паразитски (прид.)
[ па-ра-зит-ски ]
види:
Толковник
Б. Конески
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК