Синоними за 'озонатор':

озонатор (м.)
[ о-зо-на-тор ]
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК