Синоними за 'наслојка':

наслојка (ж.)
[ на-слој-ка ]
види:
Толковник
синоними:
наслага (ж.)
колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК