Синоними за 'маштеа':

маштеа (ж.)
[ маш-те-а ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
маќеа (ж.)
колокации:

анаграми:
мешаат
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК