Синоними за 'масажен':

масажен (прид.)
[ ма-са-жен ]
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК