Синоними за 'континуација':

континуација (ж.)
[ ко-нти-ну-а-ци-ја ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК