Синоними за 'конвертор':

конвертор (м.)
[ ко-нве-ртор ]
види:
Други речници
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК