Синоними за 'коловозник':

коловозник (м.)
[ ко-ло-воз-ник ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК