Синоними за 'ка':

ка (прил.)
[ ка ]
види:
Толковник
синоними:
ка (изв.)
[ ка ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК