Синоними за 'испиен':

испиен (прид.)
[ ис-пи-ен ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
исцрпен (прид.)
колокации:

анаграми:
исипен, пениси
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК