Синоними за 'испентари':

испентари (св.)
[ ис-пен-та-ри ]
види:
Толковник
синоними:
изјази (св.)
колокации:

анаграми:
притиснеа
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК