Синоними за 'исечок':

исечок (м.)
[ и-се-чок ]
види:
Толковник
Правописен
синоними:
купон (м.), сегмент (м.)
колокации:

анаграми:
косиче
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК