Синоними за 'интарзија':

интарзија (ж.)
[ и-нта-рзи-ја ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК