Синоними за 'евроинтеграција':

евроинтеграција (ж.)
[ ев-ро-ин-те-гра-ци-ја ]
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК