Синоними за 'докажувачка':

докажувачка (ж.)
[ до-ка-жу-ва-чка ]
види:
Толковник
синоними:

колокации:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК