Синоними за 'доиспреде':

доиспреде (св.)
[ до-ис-пре-де ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК