Синоними за 'доисплаче':

доисплаче (св.)
[ до-ис-пла-че ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК