Синоними за 'доиспасе':

доиспасе (св.)
[ до-ис-па-се ]
види:
Толковник
синоними:
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК